فروشگاه آنلاین نرم افزار هلو

فروشگاه نرم افزار هلو

فروشگاه ایده نگار ماهان  آماده‌ی  ارائه‌ی انواع محصولات نرم‌افزاری برای شغل‌های مختلف می‌باشد. خرید آنلاین امکان دقت بیش‌تر و صرفه جویی در زمان بدون حضور در محل را برای شما فراهم می‌نماید.

نرم‌‌افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه‌ی هلو نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند که تمام انتطاراتی که کاربر از یک سیستم حسابداری کامپیوتری دارد را برآورده می‌نمایند.  این نرم‌‌افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری از جمله صدور انواع فاکتور، صدور سند حسابداری، ثبت هزینه‌ها و سایر مراودات مالی، نگهداری حساب درآمدها و هزینه‌ها، حفظ موجودی کالا ،  اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، نگهداری حساب بدهکاران و بستانکاران، تهیه‌یBackup (نسخه پشتیبان) از اطلاعات بصورت اتوماتیک و دستی، تهیه‌ی گزارشات مرسوم حسابداری (سود و زیان ، ترازنامه و… هستند.

کاربری بسیار آسان به همراه امکانات فراوان، نرم‌‌افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین و پرطرفدارترین  نرم‌‌افزار مالی و حسابداری سراسر کشور  تبدیل کرده است. نرم‌افزار حسابداری هلو برای مشاغل مختلف در نسخه‌های تک‌کاربره و شبکه ارائه می‌شود.

در این صفحه می‌توانید نرم‌افزار مورد نظر  و مناسب شغل خود را انتخاب و خریداری نمایید. فایل نرم‌افزار پس از اتمام خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Generic selectors
یافتن دقیق عبارت
جسجتو در تیترها
جستججو در متن
Search in posts
جستجو در صفحه‌ها
product
product_variation
فیلتر بر اساس دسته‌بندی‌ها